יפו מתפתחת – פרויקטים חדשים ביפו רוצו לרכוש

על כך שליפו היסטוריה ארוכה ומהותית למדינת ישראל אין כל ויכוח, נמל יפו שימש את הארץ שימוש עיקרי זמנים רבים והיה מיושב עוד לפני שתל אביב תוכננה. בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה של יפו המתפתחת. יותר ויותר פרויקטים נבנים, דירות מתחדשות ונראה שהמחירים עדיין אטרקטיביים. ייתכן ובעתיד הקרוב נראה עלייה משמעותית בערך נדלן הנכסים ביפו.

יפו מתפתחת

דירות מול הים

המותגים המובילים כבר פתחו את חנויותיהם ביפו, הצעירים נוהרים ליפו בהמוניהם שכן היא מספקת להם את כל הצרכים כמו בילויים בכל שעות היום והלילה והמפורסמים אשר החלו לגור ביפו העלו את המודעות המחודשת לאזור. כל אלו הינם רק חלק ממגמה של יפו ההולכת ומתפתחת. אם בעבר היו מגיעים ליפו על מנת ליהנות מהפשטות, הרי שהיום יפו הופכת לעיר מודרנית לגמרי.

יזמים השקיעו וממשיכים להשקיע בנכסי נדל"ן בעיר מפני שככל שגוברת המודעות לעיר והיא נעשית יותר מפותחת, כך גם ההשקעות נעשות מניבות יותר.

יפו הינה פתרון נהדר בעבור אנשים פרטיים המבקשים לרכוש דירות להשקעה ולא רק, גם מי שמעוניין לגור בלב המרכז ולאבטח את כספו בכספת שהלא הינה נכס דלא ניידי שערכו עולה יימצא ביפו הזדמנות אשר עשויה להטיב עם השקעתו.  יחד עם זאת, חשוב לזכור שלא כל דירה תניב השקעה רווחית ביפו ובוודאי שלא בטווח הקצר שכן מכיוון שיפו הינה עיר עתיקה ישנם מבנים רבים אשר על מנת להעלות את ערכם

יש צורך להשקיע סכומי כסף לא מבוטלים בשיפוצים מסיבים. מסיבה זו מומלץ לפנות לאפיקי השקעה וגם רכישת דירה למגורים של דירות חדשות או דירות שהינן כבר לאחר השיפוצים המסיביים.

השפעת ההתחדשות העירונית על מחירי הנדל"ן בגוש דן

לצד תוכנית מחיר למשתכן, שבאופן טבעי משפיעה על מחירי הנדל"ן בכל רחבי ישראל, ישנה עוד תופעה בולטת שמשפיעה על מגמת השינוי בשוק במרכז הארץ – ההתחדשות העירונית.

אמנם תמ"א 38, תוכנית המתאר הארצית החדשנית שמאפשרת את אותה התחדשות עירונית, אושרה בממשלה כבר ב-2005 אבל חלפו לא מעט שנים עד שהשוק למד לנצל את האפשרויות שטמונות בה (ובנוסף נדרשו גם שינויים בחוק ובתקנות על-מנת שהרעיונות יהפכו למציאות).

כיום ניתן לראות בכל רחבי המרכז לא מעט פרויקטים שמשפיעים גם על המחירים בשוק הנדל"ן וגם על המראה של השכונות הוותיקות, שבהדרגה צומחות לגובה, מקבלות חזות עדכנית ומרשימה וגם משנות את הרכב האוכלוסייה בכל מקום כזה.

לגור בבניין חדש בלב שוק הפשפשים

בניגוד לסטיגמה הרווחת בדבר נראותה של יפו, ניתן למצוא מגוון בתים שנבנו לצורך פרויקטים חדשים ביפו אשר מספקים את כל הצרכים של האדם המודרני. בתים מסודרים, שכנים איכותיים ומבנים אסתטיים.

במידה והנכם מעוניינים במגורים בקרבת הים ממש על גדת שוק הפשפשים וכל הטוב שמסביב, מומלץ לכם לרוץ ולתפוס לכם דירה בפרויקטים החדשים שנבנים באזור.

כמו כן בעת בחירה בקניית דירה ביפו יש לשים לב גם לסביבת הדירה. ההמלצה העיקרית הינה לבחור בקניית דירה באזור מטופח אשר יש סביבו שבילי גישה נוחים ושהתשתיות מתוחזקות בצורה טובה. על ידי ביצוע בדיקות אלו בצורה מקיפות ומציאת הדירה האופטימלית עבורכם, תוכלו להבטיח שאתם עושים השקעה טובה.

 

כתיבת תגובה