5 סיבות למה כדאי לרכוש נדלן ביפו

בעת חיפוש אחר דירה להשקעה או למגורים באזור המרכז ניתן לחפש בכמה אזורים. מי שאינו מעוניין ברכישת דירה בלב תל אביב מסיבות שונות וביניהן מחירן הגבוה של הדירות, יכול לשקול לחיוב רכישת דירה או נכס דלא ניידי אחר ביפו. יפו שמציעה מגוון רחב של דירות, החל מדירות עתיקות, פרויקטים חדשים ועד לדירות יוקרה של ממש, יפו מאפשרת לרוב היזמים והאנשים הפרטיים למצוא את הנכס המתאים להם בגבולותיה. לפניכם חמש סיבות עיקריות לרכישת נדל"ן ביפו.

יפו מתפתחת

דירות למכירה ביפו

בשנים האחרונות אנחנו שמים לב יותר ויותר לעלייה בערכם של נכסי הנדל"ן ביפו. יש לכך סיבות רבות ועל פי המומחים שווי הנכסים עוד צפוי לעלות. מותגים רבים עלו ליפו, הצעירים נוהרים כי לעיר יש מה להציע ואף הרכבת הקלה צפויה לעבור גם בשדרות ירושלים. מסיבה זו רכישת דירה ביפו יכולה לשמש גם כדירה להשקעה וגם למגורים באזור מפותח ובלב המרכז.

בגלל הקרבה לים

יפו גובלת עם הים ומתאפשרת קניית נכסים חדשים במחירים נוחים גם במרחק של כמה דקות הליכה מהים בלבד. מכיוון שהקרבה לים הינו משאב מוגבל. מי שישים את ידיו על דירה בקרבת הים ובמיוחד בעיר כמו יפו אשר גובלת בתל אביב צפוי לקבל החזר השקעה מניב לאורך השנים.

נבנים פרויקטים חדשים

יפו הינה עיר עתיקה ועל כן היא מכילה בתים עתיקים רבים אשר מרחיקים משקיעים מהסיבה שעל מנת לחדש אותם צריך להשקיע סכומי כסף נכבדים. למרבה השמחה הפיתוח של יפו הולך וגובר וניתן לרכוש היום נדל"ן ביפו כאשר הנכסים החמים כבר משופצים ומשקפים את ערכם האמתי. בנוסף, גם כאשר מדובר ברכישת שטחי מסחר יפו מציעה השקעה טובה מפני שאט אט היא הופכת למרכז קניות מודרני.

בגלל הקרבה למוקדי בידור

מעבר לאפשרות לצאת להליכה ביפו העתיקה וליהנות מהאווירה, ביפו ממוקמות גלריות רבות, תיאטראות, ישנו שוק הפשפשים המפורסם ואירועים נוספים. מעבר לכך, יפו קורצת גם לצעירים כאשר הינה מכילה מוקדי בילוי רבים המתאימים לצעירים וגם כאלו המתאימים במיוחד למבוגרים. כמו כן האוכלוסייה ביפו מאוד מגוונת כך שסביר להניח שחלקם של השכנים יימצאו חן בעיניכם.

הדירות ביפו זולות יחסית

אמנם יפו נחשבת לחלק בלתי נפרד מתל אביב אך מחירי הנדל"ן ביפו זולים מתל אביב באופן משמעותי. היכולת לרכוש נכס ביפו במחיר משתלם וליהנות מהקרבה לתל אביב מאפשר לאנשים רבים ליהנות משני העולמות. לפרטים נוספים התקשרו.

ראו גם: פרויקטים חדשים ביפו | דירות להשכרה ביפו כאן >>

כתיבת תגובה