3 טיפים להכנת הבית למכירה 

גם במציאות שבה המחירים של הנדל"ן שוברים שיאים זה עדיין לא קל למכור בית במחיר שמבקשים כי יש תמיד משא ומתן שעלול לגרום לכם להתפשר. זה גם לוקח זמן לחכות לקונה המתאים ולא תמיד לאזור שלכם יש ביקוש בדיוק באותה תקופה. יש מקומות מבוקשים תמיד כמו דירות להשכרה ביפו, שבהם תמיד ייהנו מביקוש אבל עדיין מומלץ למשוך אליהם קונים שרוצים באמת למכור להם כי הם יסכימו למחיר. בשכונות כמו הרובע ביפו יש ביקוש גדול אבל גם ההיצע יכול להציף את הקונים ולכן הנה שלושה טיפים של משרד תיווך ביפו להכנת הבית למכירה כמה שיותר מהירה.

שיפוצים קלים לתיקון

מהניסיון העשיר של משרד תיווך ביפו שכבר נתקל בנכסים מכל סוג ביפו החדשה או העתיקה, זה ברור לקונים עתידיים שיש סיבה שבגללה דירה ביפו מחייבת שיפוצים ושינויים משום שיש בה הרבה דירות ובתים במצב לא טוב וישן מאוד, ויש גם דירות אחרות שהשיפוצים היצירתיים של הבעלים הקודמים שינו אותן לא לטעמם של הקונים החדשים. אין טעם לשפץ מההתחלה דירה כזאת אבל עם זאת, חשוב לתקן את הפגמים הקלים כמו נקודות חשמל, צביעה וסיוד של קירות מלוכלכים, החלפת אלמנטים שונים כמו חלונות שבורים או ידיות חסרות משום שכאשר רואים את הפוטנציאל מקבלים חשק להמשיך לשפץ לאחר קנייה.

אם הדירה במצב טוב, הוסיפו הום סטיילינג

דירות להשכרה ביפו יכולות להיות במצב מצוין להשכרה אבל אם לא מייפים אותן ונותנים תחושה של דירה שגרים בה בסטייל, מפספסים את ההזדמנות להראות לשוכרים אפשריים את הפוטנציאל שלהם בדירה. כדאי ומומלץ להוסיף קצת הום סטיילינג כמו וילונות, שטיחים, אקססוריז שונים ואפילו פרחים וצמחייה כדי להוסיף חיים למקום.

לשמור על אווירה נעימה

אווירה נעימה של דירות להשכרה ביפו אפשר להשיג בקלות והיא חשובה כדי לגרום לקונים פוטנציאליים להרגיש בבית. חשוב להקפיד על סדר וניקיון גם אם הדירה אינה מעוצבת מאוד ומושקעת במובן זה, וחשוב מאוד לנסות ליצור אווירה על ידי התזת ריח נעים ואפילו השמעת מוזיקה נחמדה ורגועה, שעושה חשק להתיישב ולנוח.