מי אנחנו

הרובע הבית לשיווק נדל"ן - משרד תיווך בוטיק יפואי תל אביבי המתמחה בשיווק נדל"ן - שיווק פרויקטים ועסקאות מכר יד שנייה באזור יפו - ת"א. אחראים על מאות עסקאות נחשקות בעיר. המשרד הוקם ע"י ה-CEO אריק זבלודוביץ - מייסד משרד הרובע ביפו ובעל למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן. הקים וניהל עשרות מערכי שיווק למכירת נכסים עבור חברות בניה ויזמים ושימש בעברו בתפקידי מפתח בחברות נדל"ן. מתפקידיו הבולטים - סמנכ"ל חברת הנדל"ן היזמית נוה שוסטר בע"מ והיה המשווק הבלעדי של הפרויקט המוכר "פרויקט הרובע ביפו" . כמו כן המשרד מנוהל ע"י בן יאיר זבלודוביץ - עוסק בתחום הנדל"ן ושיווק פרויקטים למעלה מ-10 שנים ומתמחה באזור יפו ודרום ת"א . בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן, שיווק נכסים, מו"מ, גיוס משקיעים והון ובעל ההכשרות המתאימות. צוות המשרד טכנולוגי, אפקטיבי ויעיל יותר משאר עולמו הישן של התיווך, כל יועץ נדל"ן אצלנו נבחר בקפידה רבה ועובר קורס הכשרה ייחודי ומקיף על מנת להעניק שירות מיטבי הן לקונים והן למוכרים.

clalit-35_682x1024

אריק זבלודוביץ

יו"ר ומייסד

מייסד משרד הרובע ביפו ובעל למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן. הקים וניהל עשרות מערכי שיווק למכירת נכסים עבור חברות בניה ויזמים ושימש בעברו בתפקידי מפתח בחברות נדל"ן. מתפקידיו הבולטים - סמנכ"ל חברת הנדל"ן היזמית נוה שוסטר בע"מ והיה המשווק הבלעדי של הפרויקט המוכר "פרויקט הרובע ביפו"

פרופיל לבן_682x1024

בן יאיר זבלודוביץ​

מנכ"ל ושותף

עוסק בתחום הנדל"ן ושיווק פרויקטים למעלה מ-10 שנים ומתמחה באזור יפו ודרום ת"א . בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן, שיווק נכסים, מו"מ ובגיוס משקיעים והון, ובעל ההכשרות המתאימות. אחראי למאות עסקאות נחשקות בתחום ומשמש כמנכ"ל הרובע ביפו החל משנת 2014 .

IMG-0122_682x1024

עידן יעקובי

יועץ נדל"ן

עידן הצטרף אלינו לנבחרת לאחר שהוכשר להיות מתווך מקרקעין. נדל״ן אצלו זה בגנים, לא מפחד מעבודה קשה, עם ראש עסקי ויצירתי מאוד. סוכן חרוץ ושואף למצוינות. הרצון למצוא פתרונות לבעיות ותקלות, מדרבנת אותו להמשיך בדרכו.

IMG_3376

מור איאלו

יועצת נדל"ן

מור היא מומחית בתחום הנדל"ן מזה 4 שנים, במהלך התקופה המרשימה הזו היא כיכבה בהצלחה בתחום התיווך והמכירה של נכסים. היא מוכיחה את מומחיותה העמוקה בעולם הנדל"ן עם הבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן, טרנדים והשפעות כלכליות. מור מקפידה על הקשרים והידע המרובים שצברה במהלך השנים. היא מקשיבה בזהירות לצרכי הלקוחות, ומבינה כי כל לקוח ונכס הם ייחודיים ולכן נדרשת התמקדות אישית ושירות איכותי ומותאם אישית.

Facetune_31-08-2022-12-25-44_684x1024

אלינה רדצ'נקו

יועצת נדל"ן

אלינה רדצ'נקו תושבת תל אביב ומצויה היטב בהוויה התל אביבית . לאלינה ניסיון רב בשיווק וליווי משקיעים, את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן התחילה בשיווק ומכירה של קרקעות וכיום עוסקת בשיווק ומכירה של נכסי נדל"ן, רואה בעבודתה שליחות גדולה לעזור וללוות לקוחות בדרכם לעסקה המשמעותית בחייהם.

clalit-272_682x1024

אופק וקנין

מנהל שיווק ופרסום
IMG_2990

אומרי קקון

יועץ נדל"ן

אומרי קקון, בן 29, למד פסיכולוגיה ומנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה. אומרי מאמין בכוחו של הבית, הוא מבין שבית הוא לא רק מרחב פיזי, אלא מקום שבו נוצרים זיכרונות, שבו מתחזקות מערכות יחסים, ושבו חלומות מתעוררים לחיים. אומרי פיתח גישה ייחודית לעזור ללקוחותיו למצוא את הבית המושלם שלהם - עם תשוקה לאנשים והבנה עמוקה של ההשפעה הרגשית והפיננסית של הנדלן. הוא לא רק איש מכירות - הוא שותף שמחויב לעזור לך להשיג את יעדי הנדלן שלך יהיו אשר יהיו. מהפגישה הראשונה ועד לחיצת היד האחרונה, אומרי נמצא שם כדי להדריך אותך בכל שלב, מתן תמיכה, עצות ומחויבות בלתי מעורערת להצלחתך. אז, בין אם אתם מחפשים לקנות, למכור או לשכור, לאומרי יש את הידע, הניסיון והמשאבים שיעזרו לך לקבל החלטות מושכלות ולהשיג את התוצאה הנדלנית הטובה ביותר.

ביקורת
תאריך ביקורת
פריט ביקורת
אחרי חיפושים ארוכים, בן מצא לי את דירת חלומותיי. תודה :)
דירוג המחבר
51star1star1star1star1star