תיווך יפו- כי אין מקום יותר יפה ממנה!

תיווך יפו

יפו היא העיר העתיקה של תל אביב, וכבר מזמן נחשבת כאטרקציה תיירותית נחשבת. כל אחד שמברר דרך תיווך יפו יודע שאחד היתרונות הגדולים של העיר מבחינת נדל"ן זה גם הנכסים התיירותיים של יפו.

עירית תל אביב יפו משקיעה הרבה מאוד משאבים ומאמצים בפיתוח יפו מהרבה מאוד בחינות ובין השאר בעידוד וייזום פרויקטים מעניינים של מגורים. בגלל הנוף המיוחד של יפו יש בה ביקוש גדול לדירות ולבתים, בין השאר מול הים אומר מנהליו של משרד תיווך יפו.

הפיתוח של יפו ברובד התיירותי מתקיים בשיתוף פעולה עם משרד התיירות ודגש רב מושם על שחזור ושמירת האותנטיות של מבנים רבים לשימור בעיר עצמה.

הדבר החשוב ביותר אומר בעליו של תיווך יפו זה לשמר את הישן לצד החדש בצורה משולבת אדריכלית וגם תרבותית.

בכל מנהלת מרחב ביפו יש פיקוח שמנהל את פניות התושבים, את מרכזי הספורט ופעילות הפנאי, את הספריות העירוניות ועוד.

המישלמה ביפו- תיווך יפו!

המישלמה ביפו היא זרוע של עירית תל אביב יפו אשר הוקמה במטרה לפעול לשימור, שיקום, חידוש ופיתוח יפו ברמות של רווחה, קהילה, חינוך ועוד.

זה לא פשוט להבין את המקום בו חיים זה לצד זה בהרמוניה, בני שלושת הדתות, שיש בה שכונות שלמות עתיקות מאוד לצד פרויקטים מוצלחים של נדל"ן מבוקש. כל מה שקורה ביפו מבחינת הקמה ובנייה חדשים, צריך להיות חלק מהסביבה האותנטית של המקום שיש לו אופי והשראה רבים.

תפקיד המישלמה הוא לבדוק את מה שקורה ביפו ולתכנן פרויקטים חינוכיים ואחרים בכל תחומי החיים, כדי לענות על צרכים של אוכלוסייה, גילאים שונים של בני המקום, מערכות חינוך ועוד.

הרובע ביפו – תיווך יפו מציע למכירה גם דירות, אשר חלקן שוכנות במקומות הצפויים להתחדשות, פיתוח, שחזור ועוד 

רוצים תקרה גבוהה- דירות של תיווך יפו!

ביפו יש הרבה מאוד דירות שאחד המאפיינים שלהן הן תקרות גבוהות. בדרך כלל הבנייה הזו של תקרות גבוהות הייתה רווחת ועדיין רווחת בסגנון הים תיכוני. מדובר גם על חדר אורחים ענק ותארו לעצמכם שגם התקרה שלו גבוהה מאוד, עושה רושם יותר כניסה להיכל או לארמון ולא רק לבית אומר מומחה תיווך יפו, שיש לו בהיצע כמה דירות עם תקרות גבוהות.

דירות עם תקרות גבוהות הולכות גם עם חלונות מעניינים, ישנים עם כנפיים שנפתחות לצדדים, ולפעמים פתחי הכניסה הם גם עגולים כמו של הטאג' מאהל…

פתחי כניסה בצורת קשתות יחד עם תקרות גבוהות הם חלק מהפאר אפשר לומר של דירות מזרח תיכוניות. יש המון בתים כאלה במקומות מאוד עתיקים בארץ וכמובן גם ביפו אומר מומחה ממשרד תיווך יפו.

תווך יפו- סגנון עיצוב ים תיכוני!

סגנון עיצוב ים תיכוני מופיע בהרבה דירות למכירה ביפו, אומר מומחה של תיווך יפו הסגנון הזה הוא מסביר נוצר כדי להתאים את הבית לאקלים הים תיכוני.

עוד מאפיין חזק בתכנון כזה של בתים בסגנון ים תיכוני הוא שימוש בצבעים ירוק עז או טורקיז שהם לגמרי שם בגלל הים ולא בגלל שום דבר אחר.

בתים ים תיכוניים מכילים חדרי אירוח ענקיים וגם תקרות גבוהות ומעידים על כוונת בעליהם לארח ולשתף מסביר מומחה תיווך יפו. המנהג הערבי (וגם היהודי אגב) הוא של הכנסת אורחים ולכן בתכנון של בית ערבי תמיד חשבו על הגודל של הסלון ועל תקרות גבוהות. אריחים מצוירים, והרבה עושר ויזואלי.

הרובע ביפו – פרויקטים חדשים ביפו במגוון אזור בעיר.