מחפשים דירות להשכרה ביפו? הגעתם לרובע ביפו!

דירות להשכרה ביפו

הרבה אנשים נמשכים לגור במקומות עתיקים. כאלה שעברו עליהם כמה דברים, והם ניכרים בבניינים, במבנים, באווירה ומייצרים השראה לכל מי שגר במקום. יפו היא עיר כזו, והיום יותר מתמיד דירות להשכרה ביפו זהו עסקת הנדל"ן הכי כדאית שתוכלו למצוא בתפר שליד תל אביב.

זה התחיל עם פרויקט אנדרומדה עיר העתיקה, ולא מפסיק עד היום. אין כמו ההיסטוריה של יפו כדי לייצר פרויקטים מעניינים של נדל"ן הנוף הטבעי והאווירה, זה לא משהו שאפשר למצוא בכל מקום, לכן דירות להשכרה ביפו זה בהחלט מצרך מבוקש.

הרבה זוגות מבוגרים דווקא מחפשים דירות להשכרה ביפו. הם גרו קודם באחד מערי הפריפריה, וכעת הם מחפשים מקום יותר ציורי ומעניין. מקום עם שוק תוסס, גלריות, שווקים מעניינים, מסעדות ובתי קפה, מקום לבלות.

אז הם משכירים את הדירה שלהם בפריפריה ומוצאים דירות להשכרה ביפו.

דירות להשכרה ביפו- קצת היסטוריה

למרות שיפו היא מקום די ידוע, לא כולם מכירים את ההיסטוריה שלה, ואנו שמחים במסגרת משרד התיווך הרובע ביפו, לנדב לכם, קצת מידע על המקום המיוחד הזה שכולם מחפשים בו דירות להשכרה ביפו.

יפו למעשה היא עיר נמל עתיקה, אשר עברה כל מיני מאורעות היסטוריים. היא נבנתה על צוק גבוה, אשר לרגליו נמצא הנמל והוא בולט מקו החוף.

באזור החמאם של יפו, במקום שנערכו חפירות נתגלו שרידים מתקופת הברונזה, של בניינים שהיו בנויים מאבן. מוטיב זה מוביל את הבנייה גם היום, ואף אם אתם מחפשים דירות להשכרה ביפו, הם יהיו בנויים בצורה אדריכלית מסוימת. ביפו התגלו גם שער כניסה לארמון מתקופת רעמסס השני וכן שרידיה של מצודה, שניהם נהרסו כליל בשריפה שפרצה באזור.

יפו מופיעה בתנ"ך לראשונה כשאר מתארים את שבט דן, ומוזכרת בתקופת שלמה אשר בנה את בית המקדש הראשון.

תארו לעצמכם מה זה לשכור דירות להשכרה ביפו, ליד שרידים עתיקים כאלה.

במאה החמישית שלטו ביפו הצידונים, ואחר כך היו התקופה ההלניסטית והחשמונאית.

דירות להשכרה ביפו- אלכסנדר מוקדון היה שם

בשנת 332 לפנה"ס כבש את יפו אלכסנדר מוקדון, וממנו היא נכבשה ע"י תלמי א' שליט מצרים. בכיכר קדומים בחפירות ביפו (ממש לא רחוק משם נמצא הרובע ביפו וכן דירות להשכרה ביפו), נתגלתה כתובת הקדשה לאותו תלמי א'. אבל זה עוד לא הכול, ייתכן שאם אתם מוצאים דירות להשכרה ביפו, אתם ממש מוצאים אותם בבניין שנבנה במקום שבו עמד אנטיוכוס, יש אווירה יותר מיוחדת מזה..?

החשמונאים הם אלה שנלחמו על כיבושה של יפו, והפכו אותה לעיר הנמל של יהודה וירושלים.

התאוששות היישוב היהודי ביפו, היא כתובת מסוימת על יהודה בן טוזמנוס, שנמצאה בחפירות בכיכר קדומים, וכן במצבות בבית הקברות היהודי באבו כביר.

בין אם זה דירות להשכרה ביפו או דירות למכירה ביפו דבר אחד בטוח, זה לא רק דירה זה היסטורי.